KURSY BIKEFITTINGU

Akademia Bikefittingu Profidea zaprasza na profesjonalne kursy bikefittingu dla profesjonalistów i amatorów.


Akademia Bikefittingu Profidea:
Kursy Profesjonalne

TERMINY KURSÓW WIOSNA 2024:

Kurs 1. Stopnia

 • 16-18.02.24
 • 1-3.03.24
 • 5-7.04.24
 • 24-26.05.24

Kurs 2. Stopnia

 • 17-19.05.24

Celem i ambicją Akademii Bikefittingu Profidea jest kompleksowe i holistyczne przygotowanie uczestników do samodzielnej praktyki bikefitterskiej. Działalność dydaktyczna Akademii realizowana jest w oparciu o Autorski program Akademii i międzynarodowe standardy, oraz 12 letnie doświadczenie wykładowców.

Szkolenia są przeznaczone dla osób, które chcą profesjonalnie oferować usługi bikefittingu.

W pracy bikefittera, poza doświadczeniem i wiedzą najważniejszym narzędziem jest spójna metodyka. Metoda, którą oferujemy wyróżnia się trójwymiarowym spojrzeniem i podejściem do kolarza i odzwierciedlona jest w konkretnej metodyce działania.

W Akademii Bikefittingu pracujemy indywidualnie, z wybranymi osobami lub w parach. Prowadzimy zajęcia praktyczne i teoretyczne w taki sposób, aby poświęcić i wykorzystać jak najintensywniej czas przeznaczony na kurs. 

Szkolenie odbywa się w oparciu o 3 poziomy zaawansowania:

 • Kurs Podstawowy zawiera teoretyczne i praktyczne zajęcia, ukończone egzaminem pisemnym i praktycznym. Kursant otrzyma imienny certyfikat uprawniający do indywidualnych działań w zakresie wykonywania sesji bikefittingu dla rowerów: szosowego i gravelowego. 

 • Kurs Średniozaawansowany przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy. 

  Zawiera teoretyczne i praktyczne zajęcia, poszerzone o bardziej zaawansowane i skomplikowane techniki bikefitterskie. Zakończony jest  egzaminem pisemnym i praktycznym. Kursant otrzyma imienny certyfikat uprawniający do indywidualnych działań w zakresie wykonywania sesji bikefittingu dla rowerów: górskiego i miejskiego oraz elektrycznego.

 • Kurs Zaawansowany przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs średniozaawansowany. 

  Zawiera teoretyczne i praktyczne zajęcia, poszerzone o bardziej zaawansowane i skomplikowane techniki bikefitterskie oraz sposoby . Zakończony zostaje  egzaminem pisemnym i praktycznym. Kursant otrzyma imienny certyfikat uprawniający do indywidualnych działań w zakresie wykonywania sesji bikefittingu dla rowerów: triathlonowych oraz TT. 

Wszyscy kursanci otrzymają również pomoc w zakupie podstawowych narzędzi oraz bezpłatną pomoc pozwalającą na otwarcie i wyposażenie indywidualnego studia. W ramach konsultacji, będą również, w trakcie pracy, pod naszą opieką.

TERMINY KURSÓW WIOSNA 2024:

Kurs 1. Stopnia

 • 16-18.02.24
 • 1-3.03.24
 • 5-7.04.24
 • 24-26.05.24

Kurs 2. Stopnia

 • 17-19.05.24

Akademia Bikefittingu Profidea:
Kursy Autobikefittingu dla Amatorów i Pasjonatów

Jesteś amatorem, interesujesz się rowerami, chcesz zoptymalizować swoje osiągi i samodzielnie serwisujesz swoje rowery? Na Kursie Autobikefittingu zdobędziesz fachową wiedzę, która zostanie z tobą na zawsze.

Z doświadczenia wiemy, że nikt nie kończy na zakupie jednego roweru raz na całe życie. Dlatego umiejętności związane z indywidualnym ustawieniem i dopasowaniem własnych roweru wydają się bezcenne.  

Od 12 lat poszerzamy naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie dotyczące procesu bikefittingu. Stworzyliśmy i opracowaliśmy specjalny program dotyczący Autobikefittingu, w ramach którego ustawisz prawidłowo swój rower, aby jeździć efektywniej, dalej i bez bólu.

Opracowaliśmy również pierwsze w Polsce poradniki dotyczące Bikefittingu, obejmujące swoim zakresem rowery górskie, szosowe i gravelowe.

Kurs Autobikefittingu trwa 7 godzin. Zawiera teoretyczną i praktyczną wiedzę, dzięki której pomożemy ustawić ci twój pierwszy rower i damy wskazówki jakich błędów unikać. Otrzymasz od nas podręcznik, karty pracy i wsparcie potrzebnych akcesoriów w trakcie trwania kursu. Razem z nami ustawisz perfekcyjnie swój rower.

Cena kursu: 799 zł

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnego ustalenia terminu kursu.

Akademia Bikefittingu Profidea
Kraków
Wrocławska 80/53
Tel. +48608363383